Call us  0216 371 06 05

Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. No: 24 / 14 Maltepe / İstanbul

facebook twitter instagram whatsapp mail

Ataşehir Zebra Perde

ataşehir zebra perde

Ataşehir zebra perde resimleri

Birçok noktada satışı bulunan zebra perde firma şubesinde çeşit çeşit ürünleri bulunmaktadır.  Zebra perde ataşehir perde sistemleri bakımından iki çeşit olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk olarak elle çekmeli zincirli olarak karşımıza çıkar ve çoğunlukla bu sistem kolaylığı nedeniyle oldukça tercih edilir. İkinci bir sistem olarak motorlu uzaktan kumandalı olarak teknolojik kolaylığı ile büyük imkân sağlar.

Zebra perde ataşehir klasik görünümlerinin yanına bir yenilik daha ekledi. Bunlar pileli ve desenli çeşitlerini ekledi. Böylece klasik çizgi görünümünün dışına çıkılmıştır. Böyle modelli ürünlerin fiyat bakımından düz çizgili perdeye göre %10 daha pahalıdır.

Zebra perde fiyat belirleme konusunda iki unsur bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kullanılan mekanizmanın kalitesidir. Eğer kullanılan mekanizma ucuz dayanımı düşük ise fiyatlandırması da ona göre düşük olmaktadır. Fiyatlandırma da bir diğer önemli husus ise kullanılan kumaş ya da tül çeşididir. Eğer perdenin imalatında kullanılan kumaş yerli ve uzak doğudan getirilmişse ve bu kumaşlarla ürün yapılmışsa güneşi gördüğü anda bozulmaya başlar bu nedenle dayanımı düşüktür.

Zebra perdeler temizliği bakımından da kullanıcılarına büyük rahatlık sağlar. Nemli bir bezle rahatlıkla temizliği uygulanabilir. Günümüzde hemen hemen her yerde kolaylığı ve modern görünüşüyle dikkat çekmeyi başaran zebra stor perdeler evlerin, iş yerlerin vb. mekânların gelinliği olarak göz kamaştırıcı olmaya devam edecektir.

ataşehir zebra perde

ataşehir zebra perde