Call us  0216 371 06 05

Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. No: 24 / 14 Maltepe / İstanbul

facebook twitter instagram whatsapp mail

Ataşehir Dikey Perde

PERDE’DE AŞKLA BÜYÜDÜ

dikey perde ataşehir

dikey perde ataşehir

Perde evimizin en önemli aksesuarların başında geliyor. E evi gösteren perdedir diye boşuna söylememiş atalarımız, Teknolojinin hızla büyüdüğü globalleşen bir çağda her şeyin geride kalması pekte mümkün görünmüyor dikey perde ataşehir sizler için düşündü ve perdelerimiz aşkla büyüdü.

Hemen hemen tüm çeşit perdeleri üretmekte olup siz saygıdeğer müşterilimize bunları sunmaktan kıvanç duyduğumuzu belirtiriz. Öncelikle her şeyin değiştiği dönemde işimizi aşkla yürüttüğümüzü ve bunları perdelere yansıttığımızı sizlerin beklentilerini karşılamaya çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Dikey perde ataşehir her zevke, her renge, her eve mutluluk dağıtacağından emin olabilirsiniz.

Perde çeşitleri olarak Stor, Japon, tül, dikey, zebra, jaluzi, motorlu perdeler ve fon perde olmak üzere hemen hemen tüm çeşitlerin firmamız tarafından güvenle uygulayabilmekteniz.  Siz değerli müşterilimize her daim yardımcı olmaktan gurur duyar. Eskiyen perdeler, sürekli kirlenen, artık sıkıldım, bu perde bu eve hiç olur mu diyenler sizlerin her ihtiyacını karşılamakta sizlere söz veriyoruz.

Modaya ayak uydurmak isteyenlerin adresi ve yenilikten hiç bir zaman sıkılmayan artık evimi göstermek istiyorum diyenler güneşliğinizden ve tülünüzden kurtulup bambaşka farklı desenler farklı yerlere gitmek isteyenlerin adresi deneyenler ve bizleri tercih edenler pişman olmadı. Siz hala karar veremediniz mi buyurun gelin birlikte karar verelim siz gelin biz ölçelim ve yerleştirelim.

Aşkla büyüyen işini aşkla yapan, sizlere saygı duyan ve her zaman yanınızda olan perdeciniz bırakın ayağınıza gelsin. Sizleri mutlu etmekten ve bu işi her daim yürüteceğimizden hiç bir zaman şüpheniz olmasın. Sizleri mutlu etmekten kıvanç duyarız. Çok uzağınızda değil sizlere bir telefon kadar uzağınızdayız siz tuşlara basın biz diğer her şeyi halledelim.

Herkes kararını verdi peki ya siz?